Circus-gjengen

Mange forventer sagflis på gulvet og trapes i taket når de kommer inn døra vår. Men her er det ingen elefanter i rommet eller lamaer som danser jenka. Det nærmeste du kommer et circus er stor takhøyde og mye latter! Kom innom på kaffe og twist eller slå på tråden og hør hva vi kan gjøre for deg!
23 13 13 50 / 99 55 30 44

Ina Ness

Daglig leder / prosjektleder / partner
ina@circus.no

Astri Horn Eriksen

Kreatør / partner
astri@circus.no

Mari Dyrkorn Tjora

Kreatør / partner
mari@circus.no

Asle Tostrup

Senior designer / partner
asle@circus.no

Mats Bentzen

AD / designer / partner
mats@circus.no

Karianne Bervell

Designer / partner
karianne@circus.no